#

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis 0 532 540 09 12

YAZILIM HİZMETLERİ

Web Sayfası Tasarımı, Paket Program, Windows-Macos-Ios-Android cihazlarınıza
istediğiniz yazılımları kuruyoruz.
img

Web Tasarım

Yazılım

İşletmenizin veya şirketinizin ürünlerini tanıtmak, faaliyet alanlarını belirtmek ve hizmet verdiğiniz bütün alanları kullanıcılara göstermek için web sayfası ihtiyacı zaruri hale gelmiştir. İstediğiniz tasarıma uygun web sayfalarını yönetim panelli olarak yapmaktayız.

img

Paket Program Hazırlama

Yazılım

İhtiyac duyduğunuz yazılımı sizinle detaylı bilgi alışverişi yaparak hazırlıyoruz. Market,Fındıkçı,Kuru Temizleme ve diğer işletmelere slip basan ve müşterilerine SMS yollama özelliği olan yazılımları yapıyoruz.

img

Windows Kurulum USB

Yazılım

Windows ve diğer işletim sistemlerini kurabilmeniz için gerekli olan USB belliği veya DVD'yi hazırlıyoruz. MBR veya UEFI boot seçeneklerini barındıran birden fazla işletim sistemini tek bellekde depolamanızı sağlayan kurulum cihazınızı hazırlıyoruz.

img

Office Programları Kurulumu

Yazılım

Windows, Macos (Macbook), Linux ve Android cihazlarınıza lisans sorunu olmaksızın OFFFİCE yazılımlarını kuruyoruz. Office yazılımı kurulumu en fazla 30 dakika içerisinde yapılmaktadır.

img

Çizim Programları Kurulumu

Yazılım

Corel Draw, Solid Works ve diğer çizim programlarının tamamını lisans sorunundan bağımsız olarak kuruyoruz. Sisteminiz ile uyumlu olan çizim programlarını sizlere tavsiye ederek kurulum yapıyoruz. İstek doğrultusunda performans yükseltme işlemleri yapılmaktadır.

img

Grafik Programları Kurulumu

Yazılım

Adobe PhotoShop ve diğer grafik programlarının tamamını lisans sorunundan bağımsız olarak kuruyoruz. Sisteminiz ile uyumlu olan çizim programlarını sizlere tavsiye ederek kurulum yapıyoruz. İstek doğrultusunda performans yükseltme işlemleri yapılmaktadır.

img

Macbook(MacOs) Programları Kurulumu

Yazılım

Appstore ile ücretli alınan birçok programın kurulumunu yapıyoruz. Macbook cihazınıza office programlarını ve diğer programları en hızlı sürede kurmaktayız.

img

Server Kurulumu

Yazılım

Windows Server, Linux Server, Ubuntu Server, SQL Server, MYSQL Server, IIS Server, Oracle Server ve diğer server sistemlerinin kurulumunu ve konfigürasyonlarını yapmaktayız.