#

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis 0 532 540 09 12

TELEFON TABLET TAMİRİ

Arızalı telefon ve tablet cihazlarınızı
en kısa sürede ve en uygun fiyat garantisi ile tamir ediyoruz.
img

Anakart Tamiri

Telefon Tablet Tamiri

Arızalı veya bazı özellikleri çalışmayan telefon ve tabletlerinizin anakartlarını garantili bir şekilde yapıyoruz. Anakart arızalı bazen cihazınızın hiç açılmamasına bazen de bazı özelliklerin çalışmamasına neden olur. Sıvı temaslı cihazların anakart tamirini yapmaktayız.

img

Ekran Değişimi

Telefon Tablet Tamiri

Ekranı kırılan veya dokunmatiği basmayan telefon tabletlerinizin ekran-dokunmatik değişimini en fazla 2 saat içerisinde yapıyoruz. Neredeyse bütün marka ve modellere ait ekranlar stoklarımızda mevcuttur.

img

Batarya Değişimi

Telefon Tablet Tamiri

Batarya dayanma süresi azalan veya batarya kaynaklı açılıp kapanama şarj olmama sorunu olan telefon ve tabletlerin batarya değişimini en fazla 2 saat içerisinde yapmaktayız. Güçlendirilmiş garantili bataryalar ve orjinal batarya seçeneklerimiz mevcuttur.

img

Şarj Soketi Değişimi

Telefon Tablet Tamiri

Şarj almayan, şarj oluyor gibi görünen ama şarj değeri yükselmeyen, şarj almadığı için hiç açılmayan telefon ve tabletlerin şarj soketi değişimini en fazla 1 saat içerisinde değiştiriyoruz.

img

Yazılım Yükleme

Telefon Tablet Tamiri

Yazılımı çöken veya eski kalan telefon ve tabletlere güncel yazılım yüklemesi yapmaktayız. Android ve IOS destelenen sürüm yükseltmeleri yapılmaktadır.

img

Şebeke Sorunları

Telefon Tablet Tamiri

Hattı görmeyen, çekim gücü düşük kalan, arama yapmayan ve arama esnasında ses gelip gitmeyen telefonların onarımları servisimizce itina ile yspılmaktadır.

img

Kamera Sorunları

Telefon Tablet Tamiri

Telefon veya tabletlerde açılmayan kameralar, puslu görüntüler ve yakınlaştırma sorunlarını kamera değişimi yaparak çözmekteyiz. Kamera arızaları en fazla 3 iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

img

Kasa Değişimi

Telefon Tablet Tamiri

Kasası kırılan veya kullanılamaz hale gelen telefonlarınızın kasa ve arka kapak değişimini yapmaktayız. Değişimi işlemi parça teminine bağlı olarak en az 2 saat en fazla 3 iş günü sürmektedir.

img

Tuş Tamiri

Telefon Tablet Tamiri

Telefon ve tabletlerinizde basmayan tuş olarak nitelendirdiğimiz açma/kapama tulşu, Ses kısma/açma tuşu ve Home tuşu olarak adlandırmdığımız tuşların değişimini yapmaktayız. Bazı cihaz modellerinde değişim tamir işlemi 2saaat sürerken bazılarında ise bu süre 3 iş günü kadar sürebilmektedir.