#

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis 0 532 540 09 12

MASAÜSTÜ PC TAMİRİ

Arızalı masaüstü(pc) bilgisayarlarınızı
en kısa sürede ve en uygun fiyat garantisi ile tamir ediyoruz.
img

PC Anakart Tamiri

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Anakart arızası nedeniyle açılmayan, açılıp görüntü vermeyen, sesi çalışmayan, usb portu çalışmayan ve diğer anakart kaynaklı arızaları en kısa sürede tamir ediyoruz. Tamir işleminde ne yapılacağı hakkında sizlere bilgi veriyoruz onaylarsanız tamiri yapıyoruz. Arıza tespit işlemlerimiz ÜCRETSİZDİR.

img

Ekran Kartı Tamiri

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Harici ekran kartları bakımsızlıktan veya yüksek süreli kullanımlardan kaynıklı olarak arızalanabilmektedir. Ekran kartı sorunları ekrana görüntü gelmemesi, siyah ekranda kalma, oyunlarda eski performansın görülememesi ve cihazın çalışker aniden kapanması gibi olaylar ile gözlemlenmektedir. Arızalı ekran kartı tamirlerini yapmaktayız. Elimizde bulunmayan veya temin edilemeyen ekran chipsetlerini anlaşmalı firmalar ile tamir ettirmekteyiz.

img

PC Hızlandırma SSD RAM Yükseltme

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Açılıp kapanırken uzun süre sizleri bekleten, bir işlem yaparken olması gerektiği gibi çalışmayan, donan, kasan ve kullanımı zorlaşan masaüstü bilgisayarlarınızı SSD ( Solid State Disk) ve RAM güncellemesi yaparak hızlandırıyoruz. Eski cihazınızdan geriye eser kalmıyor. Hızlı ve seri bir şekilde çalışan laptobunuzu güncel yazlımlar yükleyerek sizlere teslim ediyoruz. Lisanslı işletim sistemi olan cihazlarınızın lisansı bozulmadan ve veri kaybı yaşanmayacak şekilde bakım yapıp sizlere teslim etmekteyiz. SSD takma ve ram yükseltme işlemleri aynı gün içinde tamamlanmaktadır.

img

Masaüstü Bilgisayar Toplama

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Bizim işyerimizden, internetten veya diğer işletmlerden aldığınız masaüstü bilgiyar ekipmalarını toplma ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Bir kasadan diğer kasaya anakart,işlemci,ram vs aktarımı hizmeti vermekteyiz.

img

Masaüstü Bilgisayar Bakımı

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Çalışırken aşırı ısınma yapan ve bu ısınma neticesinde işlemlerde donmaya veya kasmaya neden olan termal macun bakımını ve fan temizliği işlemlerini en kaliteli bakım kitleri ile yapmaktayız. Cihazın ömrünü uzatan bu bakım işlemi en az yılda bir kez yapılmalıdır. Ekran kartınızın ve işlemcinizin kullanım ömrü düzgün soğulutmasına bağlıdır. Devam yüksek sıcaklıklarda çalışan masaüstü bilgisayarlarınızın arızalanma ihtimali daha yüksektir. Fan bakımı ve termal macun bakımı işlemi mesai saatleri içerisinde aynı gün yapılıp teslim edilebilmektedir.

img

Masaüstü PC Bios Güncelleme

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Yeni teknoloji ile uyum sağlamak ve üretimden kaynaklı bazı hataların düzeltilmesi için anakart üreticileri tarafından yayınlanan BIOS güncellemeri bilgisayarların kullanım konforunu arttırmak ve güveniliği en üst seviyeye çıkarmak amacıyla güncellemeler yapılmalıdır. Mesai saatlerimizde en fazla 1 saat içinde BIOS güncellemelerinizi yapmaktayız.