#

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis 0 532 540 09 12

GÜVENLİK KAMERASI

Ev, İşyeri ve diğer lokasyonlara
en kısa sürede ve en uygun fiyat garantisi güvenlik kamerası kurulumu yapıyoruz.
img

Ev Güvenlik Kamerası Kurulumu

Güvenlik Kamerası

Evinizin güvenliğini arttırmak maksadıyla ve ailenizin dışarıdan gelecebilecek zararlara karşı önlem alabilmesini kolaylaştırmak için evinize güvenlik kamerası kurulumu yapmaktayız. Hırsızlık, usülsüzlük, yangın ve selden korunmak için pasif güvenlik tedbiri olarak evinize güvenlik kamerası sistemi kurdurabilirsiniz. AHD ve IP tabanlı güvenlik kamerası seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. İnternet olmayan mekanlara dahil güvenlik kamerası kurulumu yapılmaktadır.

img

İşyeri Güvenlik Kamerası Kurulumu

Güvenlik Kamerası

İşyerinizin güvenliğini arttırmak ve çalışanlarınızı takip edebeilmek için güvenlik kamera sistemleri kurulumu gereklidir. Uzaktan izleme ve alarm özelliği olan güvenlik kameraları ile endişeye yer olmaksızın rahat edebilirsiniz. AHD ve IP Güvenlik kamera seçenekeleri ile korunma altına alınabilirsiniz.

img

Bağ-Bahçe Güvenlik Kamerası Kurulumu

Güvenlik Kamerası

Bölgemizin en büyük gelir kaynağı olan fındık bahçelerinizi ve harmanlarınızı güvenlik kamera sistemi ile donatıp sizleri ve mahsüllerinizi koruma altına alıyoruz. İnternet altyapısının olmadığı yerler 4.5g mobil internet ile hizmet alıp uzaktan güvenlik kamera sistemi izlenebilmektedir. Hırsızlığa karşı en önemli tedbir güvenlik kamerasıdıt.