#

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis 0 532 540 09 12

CİHAZ ALIM SATIM

Nakde dönüştürmek için aldığınız kapalı kutu bilgisayar,telefon ve tablet
cihazlarınızı değerinde aynı gün peşin olarak alıyoruz.
img

İkinci El Laptop

Alım - Satım Hizmeti

Çalışır durumda olan veya arızalı olarak kullanım dışı kalmış olan laptop-dizüstü bilgisayarlarınızı alıyoruz. Satmak istediğiniz cihazın fotoğlarlarını ( dış foto, özelliklerin gösterildiği ekran fotoları ve varsa fatura) bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz fiyat verebilmemiz için yeterlidir. Ürünü mağazamızda teslim alarak ödemenizi yapmaktayız.

img

İkinci El Telefon Tablet

Alım - Satım Hizmeti

Çalışır durumda olan veya arızalı olarak kullanım dışı kalmış cep telefonlarınızı ve tabletlerinizi satın alıyoruz. Satmak istediğiniz cihazın fotoğlarlarını ( dış foto, özelliklerin gösterildiği ekran fotoları ve varsa fatura) bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz fiyat verebilmemiz için yeterlidir. Ürünü mağazamızda teslim alarak ödemenizi yapmaktayız.

img

İkinci El Masaüstü PC

Alım - Satım Hizmeti

Çalışır durumda olan veya arızalı olarak kullanım dışı kalmış olan masaüstü bilgisayar ve çevre ekipmanlarını ( Monitör, hoparlör, oyuncu ekipmanları ve diğer ) alıyoruz. Satmak istediğiniz cihazın fotoğlarlarını ( dış foto, özelliklerin gösterildiği ekran fotoları ve varsa fatura) bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz fiyat verebilmemiz için yeterlidir. Ürünü mağazamızda teslim alarak ödemenizi yapmaktayız.

img

İkinci El XBOX ve PlayStation

Alım - Satım Hizmeti

Çalışır durumda olan veya arızalı olarak kullanım dışı kalmış olan XBOX ve PlayStation oyun konsollarınızı değerinde alıyoruz. Satmak istediğiniz cihazın fotoğlarlarını ( dış foto, özelliklerin gösterildiği ekran fotoları ve varsa fatura) bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz fiyat verebilmemiz için yeterlidir. Ürünü mağazamızda teslim alarak ödemenizi yapmaktayız.

img

Sıfır Ürün Alışı

Kapalı Kutu Ürün

Nakde döndürmek istediğiniz sıfır veya kapalı kutu telefon, tablet, bilgisayar, oyun konsolu ve diğer bilişim alanındaki cihazlarınızı ( yazıcı, televizyon, oyuncu ekipmaları, ses sistemi, monitör vs. ) değerinde aynı gün nakit olarak almaktayız. Satmak istediğiniz cihazın faturasının olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz kapalı kutu veya sıfır kullanılmamış ürünlerinizi mağazamıza getirerek kolaylıkla satabilirsiniz.

img

Sıfır veya İkinci El Oyuncu Ekipmanı

Alım - Satım Hizmeti

Nakde döndürmek istediğiniz sıfır veya ikinci el oyuncu pc, klavye, mouse, ses sistemi, oyuncu koltuk, kulaklık ve diğer oyuncu ekipmanlarınızı değerinde aynı gün nakit olarak almaktayız. Satmak istediğiniz oyuncu ürünlerinizi mağazamıza getirerek kolaylıkla satabilirsiniz.