#

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis 0 532 540 09 12

LAPTOP TAMİRİ

Arızalı laptop-dizüstü bilgisayarlarınızı
en kısa sürede ve en uygun fiyat garantisi ile tamir ediyoruz.
img

Format Windows Kurulumu

Laptop Tamiri

Sıfır Free Dos olarak aldığınız laptop cihazlarınızı ve ya işletim sistemi çöken virüs bulaşan düzgün çalışmayan windows yüklemenizi yeniden yükleme yaparak sorunsuz bir şekilde cihazınız çalışmasını sağlıyoruz. Yükleme işlemi sonrasında temel programlar olarak adlandırdığımız ( Office, Winrar, PDF Reader, Windows Güncellemeleri vs ) program kurulumlarını yaparaz cihazlarınızı sizlere teslim ediyoruz. Format işlemi aynı gün içinde maksimum 2 saat sonrası cihazı tarafınıza teslim edilecek şekilde yapılmaktadır.

img

Laptop Hızlandırma

Laptop Tamiri

Açılıp kapanırken uzun süre sizleri bekleten, bir işlem yaparken olması gerektiği gibi çalışmayan, donan, kasan ve kullanımı zorlaşan laptop-dizüstü bilgisayarlarınızı SSD ( Solid State Disk) ve RAM güncellemesi yaparak hızlandırıyoruz. Eski cihazınızdan geriye eser kalmıyor. Hızlı ve seri bir şekilde çalışan laptobunuzu güncel yazlımlar yükleyerek sizlere teslim ediyoruz. Lisanslı işletim sistemi olan cihazlarınızın lisansı bozulmadan ve veri kaybı yaşanmayacak şekilde bakım yapıp sizlere teslim etmekteyiz. SSD takma ve ram yükseltme işlemleri aynı gün içinde tamamlanmaktadır.

img

Laptop Anakart Tamiri

Laptop Tamiri

Anakart arızası nedeniyle açılmayan, açılıp görüntü vermeyen, sesi çalışmayan, wifi çalışmayan, bluetooth çalışmayan, usb portu çalışmayan ve diğer anakart kaynaklı arızaları en kısa sürede tamir ediyoruz. Tamir işleminde ne yapılacağı hakkında sizlere bilgi veriyoruz onaylarsanız tamiri yapıyoruz. Arıza tespit işlemlerimiz ÜCRETSİZDİR.

img

Termal Macun ve Fan Bakımı

Laptop Tamiri

Çalışırken aşırı ısınma yapan ve bu ısınma neticesinde işlemlerde donmaya veya kasmaya neden olan termal macun bakımını ve fan temizliği işlemlerini en kaliteli bakım kitleri ile yapmaktayız. Cihazın ömrünü uzatan bu bakım işlemi en az yılda bir kez yapılmalıdır. Ekran kartınızın ve işlemcinizin kullanım ömrü düzgün soğulutmasına bağlıdır. Devam yüksek sıcaklıklarda çalışan laptoplarınızın arızalanma ihtimali daha yüksektir. Fan bakımı ve termal macun bakımı işlemi mesai saatleri içerisinde aynı gün yapılıp teslim edilebilmektedir.

img

Laptop Ekran Kartı Tamiri

Laptop Tamiri

Genellikle üst sekment laptoplarda bulunan harici ekran kartları bakımsızlıktan veya yüksek süreli kullanımlardan kaynıklı olarak arızalanabilmektedir. Ekran kartı sorunları ekrana görüntü gelmemesi, siyah ekranda kalma, oyunlarda eski performansın görülememesi ve cihazın çalışker aniden kapanması gibi olaylar ile gözlemlenmektedir. Arızalı ekran kartı tamirlerini yapmaktayız. Elimizde bulunmayan veya temin edilemeyen ekran chipsetlerini anlaşmalı firmalar ile tamir ettirmekteyiz.

img

Laptop Ekran Değişimi

Laptop Tamiri

Kırık, aydınlatma sorunu olan, görüntü vermeyen, ekranda çizgilenme yapan, hareket esnasında görüntü kaybı olan, karanlık görünen ve kullanımı olanaksız hale gelen laptop ekranlarınızı yenisi ile değiştiryoruz. Laptop ekran değişmi esnasında bilgisiz ve tecrübesiz servislerde başka arızaların meydana geldiği bilinmektedir. Bizler ekran değişimi sırasında cihazın bütünlüğe zarar gelmeyecek şekilde fabrikasyon görüntünün elde edilebilmesi için özen davranıyoruz. Ekran değişimi parça teminine bağlı olarak aynı gün veya en fazla 2 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

img

Laptop Klavye Değişimi

Laptop Tamiri

Klavyesi hiç çalışmayan veya bazı tuşları basmayan laptoplarınızın klavyesini en fazla 3 iş günü içerisinde değiştiriyoruz. Klavye sorunları genellik sıvı kaynaklı veya tuşlara aşırı sert basılmasından kaynklanmaktadır. Klavyesi arızalı olan bilgisayarlarınızın bazı tuşları basılı kalarak bilgisayarda donmalara neden olabilir. Klavye değişimi en kısa sürede ve garantili olarak yapılmaktadır.

img

Laptop Menteşe Tamiri

Laptop Tamiri

Laptoplarınızda alt kasa ile ekran kısmını birbine bağlayan bölüme menteşe adı verilir. Bu bölüm zamanla sertleşerek kasada kırığa veya kastırarak açmaya neden olmaktadır. Ekranı zor açılan, kasasında kırıklar olan ve menteşe kaynıklı diğer sorunlara neden olan bu arıza tarafımızca itina ile tamir edilmektedir. Menteşe tamir ile yapılabilir seviyede ise aynı gün içinde onarılarak cihaz teslim edilmektedir. Menteşe değişmi ise en fazla 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

img

Laptop Adaptör Tamiri

Laptop Tamiri

Dizüstü bilgisayarların tamamı güç desteğini adaptör ile karşılamak zorundadır. Bu nedenle adaptör olmadan laptoplar çalışamazlar. Adaptörlerde genelde kablo arızaları ile karşılaşılmaktadır. Bu arızalar 1 saat içerisinde yapılmaktadır. Yeni kablo değişimi ile adaptör tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir.